Eksperci alarmują: Gaz Elektroniczny nad Białymstokiem

W ubiegłym miesiącu, na kanale litewskiej telewizji publicznej LRT Televizija miała miejsce interesująca rozmowa na temat związku między bezprecedensowym wzrostem zachorowań odnotowanych w białostockich szpitalach w dniu 18 marca tego roku a tajemniczym lotem samolotu Piper PA-31, który według oficjalnych tłumaczeń poprzedniej nocy wykonywał rutynową misję fotometryczną.

Dr. Fridrichas Kuršaitis z Uniwersytetu w Wilnie uznał za prawdopodobne, że lot ten miał związek z amerykańskimi testami tzw. Gazu Elektronicznego, który literatura fachowa opisuje jako „odpowiednio spreparowane fale elektro-magnetyczne mające na celu zakłócanie pracy układu neurologicznego i przysadki mózgowej. Wywołuje objawy podobne do chemicznych środków halucynogennych i paralityczno-drgawkowych”. Kuršaitis uważa że ten niewielki samolot wyposażony w odpowiednie urządzenia może być odpowiedzialny za wzrost zarejestrowanych w rejonie Białegostoku przypadków wylewów krwi do mózgu, zachowań psychotycznych, przemocy domowej i samobójstw.

Eksperci od dawna ostrzegają przed wykorzystywaniem gazu elektronicznego który Amerykanie uznają za doskonałą broń Pierwszego Uderzenia, gdyż jest odporny na standardowe środki przeciwchemiczne. Wiele wskazuje, że mając do swej wyłącznej dyspozycji bazę w Redzikowie zdecydowali się przećwiczyć inwazję na Rosję na polskich obywatelach aby dokładnie zbadać skutki ataku tą nieprzewidywalną technologią.

Zwracamy się do naszych czytelników którzy odczuli efekty użycia gazu elektronicznego lub znają takie osoby o kontakt na adres killuminatii@mail.com.

kuzla

Autor: kuzla

”Toczę walkę cały czas z czymś innym… Czasami ze samym sobą. Są we mnie dwie osobowości, jedna chce żyć w spokoju, a druga nie podda się, dopóki nie odzyska wolności” – Tupac Shakur

Komentarze na facebooku

komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *